Παρακάτω παρουσιάζονται οι εργασίες των μαθητών του Δ1 τμήματος που δημιουργήθηκαν στα πλαίσια του μαθήματος "Τεχνολογίες Πληροφορίας και Επικοινωνιών" με την εκπαιδευτικό κ. Νατάσα Σιδηρόγλου, ΠΕ19.

Τα αρχεία είναι συμπιεσμένα σε μορφή .zip. Αρκεί να τα αποσυμπιέσετε και να κάνετε διπλό κλικ στο αρχείο με κατάληξη .pps για να ξεκινήσει η προβολή της παρουσίασης.

Παρακάτω παρουσιάζονται οι εργασίες των μαθητών του Δ2 τμήματος που δημιουργήθηκαν στα πλαίσια του μαθήματος "Τεχνολογίες Πληροφορίας και Επικοινωνιών" με την εκπαιδευτικό κ. Νατάσα Σιδηρόγλου, ΠΕ19.

Τα αρχεία είναι συμπιεσμένα σε μορφή zip. Αρκεί να τα αποσυμπιέσετε και να κάνετε διπλό κλικ στο αρχείο με κατάληξη .pps για να ξεκινήσει η προβολή της παρουσίασης.

Παρακάτω παρουσιάζονται οι εργασίες των μαθητών του Δ3 τμήματος που δημιουργήθηκαν στα πλαίσια του μαθήματος "Τεχνολογίες Πληροφορίας και Επικοινωνιών" με την εκπαιδευτικό κ. Νατάσα Σιδηρόγλου, ΠΕ19.